Kopen V10E175 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 270V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 243V |
| Varistor Voltage (Max): | 297V |
| Serie: | UltraMOV™ |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 10mm |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 225VDC |
| Maximale AC Volt: | 175VAC |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V10E175 |
| Energie: | 35J |
| Beschrijving: | VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM |
| Huidige - Surge: | 3.5kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 350pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |