Kopen V130LA5P met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 205V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 184.5V |
| Varistor Voltage (Max): | 225.5V |
| Serie: | LA |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 10mm |
| Andere namen: | F3011 V130LA5P-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 175VDC |
| Maximale AC Volt: | 130VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V130LA5P |
| Energie: | 20J |
| Beschrijving: | VARISTOR 205V 2.5KA DISC 10MM |
| Huidige - Surge: | 2.5kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 450pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |