Kopen V14H20P met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 33V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 29.7V |
| Varistor Voltage (Max): | 36.3V |
| Serie: | HMOV™ |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 14mm |
| Andere namen: | F7747 |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 26VDC |
| Maximale AC Volt: | 20VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V14H20P |
| Energie: | 20J |
| Beschrijving: | VARISTOR 33V 3KA DISC 14MM |
| Huidige - Surge: | 3kA |
| Email: | [email protected] |