Kopen V18MLA1206T met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 25V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 22V |
| Varistor Voltage (Max): | 28V |
| Serie: | MLA |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1206 (3216 Metric) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount, MLCV |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 18VDC |
| Maximale AC Volt: | 14VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V18MLA1206T |
| Energie: | 0.40J |
| Beschrijving: | VARISTOR 25V 150A 1206 |
| Huidige - Surge: | 150A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 1270pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |