Kopen V275LT4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 430V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 387V |
| Varistor Voltage (Max): | 473V |
| Serie: | LT |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Disc 7mm |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 369VDC |
| Maximale AC Volt: | 275VAC |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V275LT4 |
| Energie: | 23J |
| Beschrijving: | VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM |
| Huidige - Surge: | 1.2kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 80pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |