Kopen V300LA2P met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 490V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 441V |
| Varistor Voltage (Max): | 539V |
| Serie: | LA |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 7mm |
| Andere namen: | F5397 V300LA2P-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 405VDC |
| Maximale AC Volt: | 300VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V300LA2P |
| Energie: | 25J |
| Beschrijving: | VARISTOR 490V 1.2KA DISC 7MM |
| Huidige - Surge: | 1.2kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 70pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |