Kopen V420LS20A met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 680V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 612V |
| Varistor Voltage (Max): | 748V |
| Serie: | LS |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Disc 14mm |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 560VDC |
| Maximale AC Volt: | 420VAC |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V420LS20A |
| Energie: | 90J |
| Beschrijving: | VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM |
| Huidige - Surge: | 4.5kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 300pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |