Kopen V47CH8S met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 47V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 42V |
| Varistor Voltage (Max): | 52V |
| Serie: | CH |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 2-SMD, No Lead |
| Andere namen: | F5406 V47CH8S-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount, MLCV |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 38VDC |
| Maximale AC Volt: | 30VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V47CH8S |
| Energie: | 1.2J |
| Beschrijving: | VARISTOR 47V 100A 2SMD |
| Huidige - Surge: | 100A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 650pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |