Kopen V511NA34 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 820V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 735V |
| Varistor Voltage (Max): | 910V |
| Serie: | NA |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Square 34mm |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 675VDC |
| Maximale AC Volt: | 510VAC |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V511NA34 |
| Energie: | 700J |
| Beschrijving: | VARISTOR 820V 40KA SQUARE 34MM |
| Huidige - Surge: | 40kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 2500pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |