Kopen V56MA2B met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 56V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 50V |
| Varistor Voltage (Max): | 62V |
| Serie: | MA |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SOD-83A Axial |
| Andere namen: | F2284 V56MA2B-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 45VDC |
| Maximale AC Volt: | 35VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V56MA2B |
| Energie: | 0.25J |
| Beschrijving: | VARISTOR 56V 40A SOD83A AXIAL |
| Huidige - Surge: | 40A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 180pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |