Kopen V56ZA2P met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 56V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 50.4V |
| Varistor Voltage (Max): | 61.6V |
| Serie: | ZA |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 7mm |
| Andere namen: | F3056 V56ZA2P-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 45VDC |
| Maximale AC Volt: | 35VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V56ZA2P |
| Energie: | 2.3J |
| Beschrijving: | VARISTOR 56V 250A DISC 7MM |
| Huidige - Surge: | 250A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 1035pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |