Kopen V68RA16 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 68V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 61.2V |
| Varistor Voltage (Max): | 74.8V |
| Serie: | RA |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Box |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 56VDC |
| Maximale AC Volt: | 40VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V68RA16 |
| Energie: | 13J |
| Beschrijving: | VARISTOR 68V 1KA ENCASED |
| Huidige - Surge: | 1kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 3300pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |