Kopen VC1210K401R014 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 22V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 19.8V |
| Varistor Voltage (Max): | 24.2V |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1210 (3225 Metric) |
| Andere namen: | 399-13767-2 |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 18VDC |
| Maximale AC Volt: | 14Vrms |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | VC1210K401R014 |
| Energie: | 1.6J |
| Beschrijving: | VARISTOR 22V 400A 1210 |
| Huidige - Surge: | 400A |
| Email: | [email protected] |