Kopen VC2220K122R020 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 33V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 29.7V |
| Varistor Voltage (Max): | 36.3V |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2220 (5750 Metric) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maximale DC Volts: | 26VDC |
| Maximale AC Volt: | 20Vrms |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | VC2220K122R020 |
| Energie: | 8.0J |
| Beschrijving: | VARISTOR 33V 1.2KA 2220 |
| Huidige - Surge: | 1.2kA |
| Email: | [email protected] |