Kopen VLP220SLF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 5s |
| Dikte (Max): | 0.032" (0.80mm) |
| Size / Dimension: | 0.917" L x 0.154" W (23.30mm x 3.90mm) |
| Serie: | PolySwitch®, VLP |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 58 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 17 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Strap |
| Andere namen: | RF0516-000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | User Defined |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | VLP220SLF |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 16V Ih User Defined Strap |
| Beschrijving: | POLYSWITCH PTC RESET 2.2A STRAP |
| Current - Trip (It): | 5.3A |
| Current - Max: | 60A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 2.2A |
| goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |