Kopen VPH5-0053TR-R met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | - |
|---|---|
| Size / Dimension: | 0.827" L x 1.122" W (21.00mm x 28.50mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | VERSA-PAC® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | 283-3677-2 VPH5-0053TR VPH5-0053TR-ND VPH5-0053TR-R-ND VPH50053TRR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Coils: | 6 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | VPH5-0053TR-R |
| Hoogte: | 0.425" (10.80mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Unshielded Coil Inductor Array Nonstandard |
| Beschrijving: | INDUCT ARRAY 6 COIL 7.63UH SMD |
| DC Resistance (DCR) - Serie: | - |
| DC weerstand (DCR) - Parallel: | - |
| Email: | [email protected] |