Kopen W7500 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 64-TQFP (7x7) |
| Snelheid: | 48MHz |
| Serie: | - |
| RAM Size: | 52K x 8 |
| Programmageheugentype: | FLASH |
| Program Memory Size: | 128KB (128K x 8) |
| randapparatuur: | DMA, POR, PWM, WDT |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 64-LQFP |
| Andere namen: | 1278-1026 |
| oscillator Type: | Internal |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal I / O: | 53 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | W7500 |
| Uitgebreide beschrijving: | ARM® Cortex®-M0 - Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-TQFP (7x7) |
| EEPROM Size: | - |
| Beschrijving: | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TQFP |
| gegevens Converters: | A/D 8x12b |
| Core Size: | 32-Bit |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M0 |
| connectiviteit: | I²C, IrDA, Microwire, SPI, SSI, SSP, UART/USART |
| Email: | [email protected] |