Kopen X9317US8-2.7 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Temperatuurcoëfficiënt (Type): | ±300 ppm/°C |
| taps: | Linear |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | XDCP™ |
| Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ): | 400 |
| Weerstand (Ohm): | 50k |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal kranen: | 100 |
| Aantal circuits: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| geheugen: | Non-Volatile |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | X9317US8-2.7 |
| Interface: | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC |