Kopen XC1701LPCG20C met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-PLCC (9x9) |
| Serie: | - |
| programmeerbare Type: | OTP |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-LCC (J-Lead) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Geheugen grootte: | 1Mb |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | XC1701LPCG20C |
| Beschrijving: | IC PROM SERIAL 1K 20-PLCC |
| Email: | [email protected] |