Kopen XC17S40XLSO20I met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-SOIC |
| Serie: | - |
| programmeerbare Type: | OTP |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Geheugen grootte: | 400kb |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | XC17S40XLSO20I |
| Beschrijving: | IC PROM PROG I-TEMP 3.3V 20-SOIC |
| Email: | [email protected] |