Kopen XC18V01SO20C0100 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-SOIC |
| Serie: | - |
| programmeerbare Type: | In System Programmable |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Geheugen grootte: | 1Mb |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 24 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | XC18V01SO20C0100 |
| Beschrijving: | RE-PROGRAMMABLE 1MB PROM |
| Email: | [email protected] |