Kopen XC9243B08CDR-G met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.9V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 6V |
| Voltage - Input (Min): | 2.7V |
| Voltage - Input (Max): | 6V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 10-USPB (2.9x2.6) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-UFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 893-1192-2 XC9243B08CDR-G-ND XC9243B08CDRG |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | XC9243B08CDR-G |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 1.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 2A 10-UFDFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ 2A SYNC USP-10B |
| Current - Output: | 2A |
| Email: | [email protected] |