Kopen XC9265A3014R-G met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 3V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 2V |
| Voltage - Input (Max): | 6V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 6-USPEL (1.8x2) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 6-XDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 893-1300-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | XC9265A3014R-G |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3V 1 Output 200mA 6-XDFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK 3V 0.2A SYNC 6USP |
| Current - Output: | 200mA |
| Email: | [email protected] |