Kopen XP162A12A6PR-G met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | - |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±12V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-89 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 170 mOhm @ 1.5A, 4.5V |
| Vermogensverlies (Max): | 2W (Ta) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-243AA |
| Andere namen: | 893-1236-2 XP162A12A6PR XP162A12A6PR-G-ND XP162A12A6PR-ND |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | XP162A12A6PR-G |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 310pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | P-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | P-Channel 20V 2.5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount SOT-89 |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 2.5V, 4.5V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 20V |
| Beschrijving: | MOSFET P-CH 20V 2.5A SOT89 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 2.5A (Ta) |
| Email: | [email protected] |