Kopen XTR117AIDGKTG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Current Transmitter |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-VSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Voltage |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | XTR117AIDGKTG4 |
| Interface: | 2-Wire |
| Input Type: | Voltage |
| Beschrijving: | IC 4-20MA CURRENT-LOOP TX 8VSSOP |
| Current - Supply: | 20mA |
| Email: | [email protected] |