Kopen Z0103NN5AA4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 800V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-223 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andere namen: | 497-12382-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | Z0103NN5AA4 |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 1A Surface Mount SOT-223 |
| Beschrijving: | TRIAC SENS GATE 800V 1A SOT223 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 1A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 8A, 8.5A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 7mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 3mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |