ZHCS500TA
ZHCS500TA
Onderdeel nummer:
ZHCS500TA
Fabrikant:
Diodes Incorporated
Beschrijving:
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT23-3
Data papier:
ZHCS500TA.pdf
Invoering
Kopen ZHCS500TA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:550mV @ 500mA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):40V
Leverancier Device Pakket:SOT-23-3
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:-
Reverse Recovery Time (TRR):10ns
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Andere namen:ZHCS500TR
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:125°C (Max)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:ZHCS500TA
Uitgebreide beschrijving:Diode Schottky 40V 500mA (DC) Surface Mount SOT-23-3
diode Type:Schottky
Beschrijving:DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT23-3
Current - Reverse Lekkage @ Vr:40µA @ 30V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io):500mA (DC)
Capaciteit @ Vr, F:20pF @ 25V, 1MHz