Kopen ZL30159GGG2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.8V, 3.3V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 64-LBGA (9x9) |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 1:2 |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 64-BGA |
| PLL: | Yes |
| uitgang: | LVCMOS |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZL30159GGG2 |
| Invoer: | LVCMOS, LVPECL |
| Frequentie - Max: | 177.5MHz |
| Divider / Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input: Output: | Yes/No |
| Beschrijving: | IC CLK RATE CONVERTER 64FBGA |
| Email: | [email protected] |