Kopen ZL30245LFG7 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.71 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Type: | Clock Multiplier, Frequency Synthesizer |
| Leverancier Device Pakket: | 64-LGA (10x5) |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 4:3 |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 64-VFLGA |
| PLL: | Yes with Bypass |
| uitgang: | CML, CMOS |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZL30245LFG7 |
| Invoer: | CMOS, Crystal |
| Frequentie - Max: | 1.035GHz |
| Divider / Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | 6-INPUT, 6-OUTPUT ANY-RATE CLOCK |
| Email: | [email protected] |