Kopen ZL40255LDG1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.71 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 32-QFN (5x5) |
| Serie: | SmartBuffer™ |
| Ratio - Input: Output: | 4:3 |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| uitgang: | CML, CMOS, HCSL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZL40255LDG1 |
| Invoer: | CMOS, Crystal |
| Frequentie - Max: | 1.035GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 1.035GHz 32-VFQFN Exposed Pad |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFF MUX 4:3 32QFN |
| Email: | [email protected] |