Kopen ZL50019GAC met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.71 V ~ 1.89 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 256-BGA (17x17) |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 256-BGA |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZL50019GAC |
| Interface: | - |
| inclusief: | - |
| Functie: | Switch |
| Uitgebreide beschrijving: | Telecom IC Switch 256-BGA (17x17) |
| Beschrijving: | IC TDM SWITCH 2K-CH ENH 256BGA |
| Current - Supply: | 165mA |
| Email: | [email protected] |