Kopen ZL50020QCG1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.71 V ~ 1.89 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 256-LQFP (28x28) |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 256-LQFP |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZL50020QCG1 |
| Interface: | - |
| inclusief: | - |
| Functie: | Switch |
| Uitgebreide beschrijving: | Telecom IC Switch 256-LQFP (28x28) |
| Beschrijving: | IC TDM SWITCH 2K-CH ENH 256LQFP |
| Current - Supply: | 120mA |
| Email: | [email protected] |