Kopen ZL50111GAG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.65 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 552-PBGA (35x35) |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 552-BGA |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZL50111GAG |
| Interface: | TDM |
| inclusief: | - |
| Functie: | Telecom Circuit |
| Uitgebreide beschrijving: | Telecom IC Telecom Circuit 552-PBGA (35x35) |
| Beschrijving: | IC CESOP PROC 1024CH 552BGA |
| Current - Supply: | 950mA |
| Email: | [email protected] |