Kopen ZL88701LDG1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 64-QFN (9x9) |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZL88701LDG1 |
| Interface: | PCM |
| inclusief: | - |
| Functie: | Telecom Circuit |
| Uitgebreide beschrijving: | Telecom IC Telecom Circuit 64-QFN (9x9) |
| Beschrijving: | IC TRACKING BATT 100V 2CH 64QFN |
| Current - Supply: | - |
| Email: | [email protected] |