Kopen ZLLS410TA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 380mV @ 100mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 10V |
| Leverancier Device Pakket: | SOD-323 |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 3ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SC-76, SOD-323 |
| Andere namen: | ZLLS410TR |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZLLS410TA |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 10V 570mA (DC) Surface Mount SOD-323 |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 10V 570MA SOD323 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 6µA @ 10V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 570mA (DC) |
| Capaciteit @ Vr, F: | 26pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |