Kopen ZTX657STZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 300V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 10mA, 100mA |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1W |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | E-Line-3, Formed Leads |
| Temperatuur: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZTX657STZ |
| Frequentie - Transition: | 30MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 300V 500mA 30MHz 1W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Beschrijving: | TRANS NPN 300V 0.5A E-LINE |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 50 @ 100mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |