Kopen ZXMHC6A07N8TC met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3V @ 250µA |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOP |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 250 mOhm @ 1.8A, 10V |
| Vermogen - Max: | 870mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | ZXMHC6A07N8DITR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZXMHC6A07N8TC |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 166pF @ 40V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 3.2nC @ 10V |
| FET Type: | 2 N and 2 P-Channel (H-Bridge) |
| FET Feature: | Logic Level Gate |
| Uitgebreide beschrijving: | Mosfet Array 2 N and 2 P-Channel (H-Bridge) 60V 1.39A, 1.28A 870mW Surface Mount 8-SOP |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 60V |
| Beschrijving: | MOSFET 2N/2P-CH 60V 8-SOIC |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 1.39A, 1.28A |
| Email: | [email protected] |