Kopen ZXMN20B28KTC met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-252-3 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 750 mOhm @ 2.75A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 2.2W (Ta) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | ZXMN20B28KTCTR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZXMN20B28KTC |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 358pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 8.1nC @ 5V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 200V 1.5A (Ta) 2.2W (Ta) Surface Mount TO-252-3 |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 5V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 200V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 200V 1.5A DPAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 1.5A (Ta) |
| Email: | [email protected] |