Kopen ZXMN6A09DN8TA met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3V @ 250µA |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOP |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 40 mOhm @ 8.2A, 10V |
| Vermogen - Max: | 1.25W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | ZXMN6A09DN8TR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZXMN6A09DN8TA |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1407pF @ 40V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 24.2nC @ 5V |
| FET Type: | 2 N-Channel (Dual) |
| FET Feature: | Logic Level Gate |
| Uitgebreide beschrijving: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 4.3A 1.25W Surface Mount 8-SOP |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 60V |
| Beschrijving: | MOSFET 2N-CH 60V 4.3A 8-SOIC |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 4.3A |
| Email: | [email protected] |