Kopen ZXMP3F37N8TA met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SO |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 25 mOhm @ 7.1A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 1.56W (Ta) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | ZXMP3F37N8TADI |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZXMP3F37N8TA |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1678pF @ 15V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 31.6nC @ 10V |
| FET Type: | P-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | P-Channel 30V 6.4A (Ta) 1.56W (Ta) Surface Mount 8-SO |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 30V |
| Beschrijving: | MOSFET P-CH 30V 6.4A 8SOP |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 6.4A (Ta) |
| Email: | [email protected] |