Kopen ZXMS6004FFTA met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 3.3V, 5V |
|---|---|
| Voltage - Load: | 60V (Max) |
| switch Type: | General Purpose |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23F |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101, INTELLIFET® |
| Rds On (Typ): | 350 mOhm |
| Ratio - Input: Output: | 1:1 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-3 Flat Leads |
| Output Type: | N-Channel |
| Uitgangsconfiguratie: | Low Side |
| Andere namen: | ZXMS6004FFTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZXMS6004FFTA |
| Interface: | On/Off |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Kenmerken: | Auto Restart |
| Foutbescherming: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 60V 1.3A SOT23F |
| Current - Output (Max): | 1.3A |
| Email: | [email protected] |