ZXTP25100CZTA
ZXTP25100CZTA
Onderdeel nummer:
ZXTP25100CZTA
Fabrikant:
Diodes Incorporated
Beschrijving:
TRANS PNP 100V 1A SOT89
Data papier:
ZXTP25100CZTA.pdf
Invoering
Kopen ZXTP25100CZTA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max):100V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic:225mV @ 100mA, 1A
transistor Type:PNP
Leverancier Device Pakket:SOT-89-3
Serie:-
Vermogen - Max:2.4W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-243AA
Andere namen:ZXTP25100CZTR
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:ZXTP25100CZTA
Frequentie - Transition:180MHz
Uitgebreide beschrijving:Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 1A 180MHz 2.4W Surface Mount SOT-89-3
Beschrijving:TRANS PNP 100V 1A SOT89
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce:200 @ 10mA, 2V
Current - Collector Cutoff (Max):50nA (ICBO)
Current - Collector (Ic) (Max):1A