Kopen 0293525.MXJ met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 32V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.670" L x 0.520" W x 1.059" H (17.00mm x 13.20mm x 26.90mm) |
| Serie: | PAL™ 293 |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Auto Link |
| Andere namen: | 0293525MXJ 293525.MXJ 293525MXJ |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0293525.MXJ |
| Fuse Type: | Automotive |
| Beschrijving: | FUSE AUTO 25A 32VDC AUTO LINK |
| Huidige score: | 25A |
| Kleur: | Tan |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | - |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |