Kopen 0293530.H met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 32V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.906" L x 0.646" W x 1.205" H (23.00mm x 16.40mm x 30.60mm) |
| Serie: | PAL™ 293 |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Auto Link |
| Andere namen: | 0293530H 293530.H 293530H |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0293530.H |
| Fuse Type: | Automotive |
| Beschrijving: | FUSE AUTO 30A 32VDC 100 PACK |
| Huidige score: | 30A |
| Kleur: | Green |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | - |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |