Kopen 059-0110 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 440V |
| Size / Dimension: | 0.251" Dia x 1.262" L (6.37mm x 32.05mm) |
| Serie: | BS88 |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Andere namen: | 59-110 59-110-ND |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 059-0110 |
| Fuse Type: | Cartridge, Ceramic |
| Beschrijving: | FUSE CERAMIC 2A 440VAC 3AB 3AG |
| Huidige score: | 2A |
| Kleur: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 33kA |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |