Kopen 0CNN050.V met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 48V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 125V |
| Size / Dimension: | - |
| Serie: | POWR-GARD® CNN |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andere namen: | CNN050 CNN050.V CNN50 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0CNN050.V |
| Fuse Type: | Fuse Strip |
| Kenmerken: | Indicating |
| Beschrijving: | FUSE STRIP 50A 125VAC/48VDC BOLT |
| Huidige score: | 50A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 2.5kA |
| goedkeuringen: | UR |
| toepassingen: | Lift Trucks |
| Email: | [email protected] |