Kopen 0CNN080E.V met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 48V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 125V |
| Size / Dimension: | - |
| Serie: | POWR-GARD® CNN_E |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andere namen: | CNN080E CNN080E.V CNN080EV CNN80E |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0CNN080E.V |
| Fuse Type: | Fuse Strip |
| Kenmerken: | Indicating |
| Beschrijving: | FUSE STRIP 80A 125VAC/48VDC BOLT |
| Huidige score: | 80A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 2.5kA |
| goedkeuringen: | UR |
| toepassingen: | Lift Trucks |
| Email: | [email protected] |