0JLS025.T
Onderdeel nummer:
0JLS025.T
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
FUSE CRTRDGE 25A 600VAC NON STD
Data papier:
0JLS025.T.pdf
Invoering
Kopen 0JLS025.T met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:-
Nominale spanning - AC:600V
Size / Dimension:0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm)
Serie:POWR-GARD® JLS
Reactietijd:Fast
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cartridge, Non-Standard
Andere namen:JLS025
JLS025.T
JLS25
Temperatuur:-
montage Type:Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:-
Fabrikant Standaard Levertijd:7 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:0JLS025.T
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:-
Beschrijving:FUSE CRTRDGE 25A 600VAC NON STD
Huidige score:25A