Kopen 0JLS025.T met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) |
| Serie: | POWR-GARD® JLS |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cartridge, Non-Standard |
| Andere namen: | JLS025 JLS025.T JLS25 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0JLS025.T |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CRTRDGE 25A 600VAC NON STD |
| Huidige score: | 25A |
| Klasse: | J |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA |
| goedkeuringen: | CE, CSA, QPL, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |