0JLS050.T
0JLS050.T
Onderdeel nummer:
0JLS050.T
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
FUSE CRTRDGE 50A 600VAC NON STD
Data papier:
0JLS050.T.pdf
Invoering
Kopen 0JLS050.T met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:-
Nominale spanning - AC:600V
Size / Dimension:1.063" Dia x 2.374" L (27.00mm x 60.30mm)
Serie:POWR-GARD® JLS
Reactietijd:Fast
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cartridge, Non-Standard
Andere namen:0JLS050.T-ND
0JLS050T
F5084
JLS050
JLS050.T
JLS50
Temperatuur:-
montage Type:Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:-
Fabrikant Standaard Levertijd:7 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:0JLS050.T
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:-
Beschrijving:FUSE CRTRDGE 50A 600VAC NON STD
Huidige score:50A