Kopen 0RLS005.T met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) |
| Serie: | POWR-GARD® RLS |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cartridge, Non-Standard |
| Andere namen: | RLS005 RLS005.T RLS5 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0RLS005.T |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 5A 600VAC NON STD |
| Huidige score: | 5A |
| Klasse: | H |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 10kA |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |